محل تبلیغات شما

فاطی پرسید آقاجان دلتنگی که هی بهرام اینها و بهاره اینها یک وقتهایی می گویند اصلا چی هست؟

آقا همانطور که سرش پایین بود و داشت توی جدول معلوم نیست مال چندقرن قبل 5عمودی را خط می کشید ، یک پکی به فروردینش زد و پشت ران پروارش را خاراند و گفت : توله . تو مشقاتو نوشتی نشستی راست روده ی من مثه انکر و منکر؟

فاطی که مجهز میدان کرده بود خودش را سری تکان داد که یعنی این تو بمیری از آنهاش نیست و تا نگویی نمی روم و این چیه که بهرام و بهاره باید بدانند و من هیچی. مثل آندفعه که مهمان داشتیم و به آنها گفتی و به من نگفتی و من را خواباندی و فردا که بیدار شدم گفتی به من آزاده اینا دیشب اینجا بودند و آن دوتا می دانستند ، این بار ولی فرق دارد.

فاطی دوباره سری گران کرد و پرسید : آقاجان گفتم می دانید یعنی چه یا نه!

آقا که اینبار انگار خوب می دانست باید چکارش کند فاطی را و فروردینش هم به نخ آخر رسیده بود و اعصابش سیم زده بود جوری که بهرام و بهاره هم بشنوند ، همانطور که دست راستش را زیر رانش گیرانده بود گفت بابا جان! دلتنگی مال بچه های من نیست . مال بچه های مردمه .

فاطی تا آمد بگو که بهاره آنوقت که شاهرخ ولش کرده بود و گریه اش می گرفت هر شب آنوقت دلتنگ بود یا نه؟ آقا ادامه داد : ببین بابا . دلتنگی مثه بستنی می مونه . بستنی از نون‌بستنی عموحسن ات شروع می شه تا از این بستنی گرونا . ولی چی بهت مزه می کنه؟ اینی که عموحسن می زنه مال ماست . حالا یه کم مزه پا میده (فاطی می خندد) که بده (آقا هم خنده اش می گیرد) می بینی؟ بهاره رو ببین . یه پسری بود یه وقتی خیلی خاطرشو می خواست بهاره ما . اصرار . اصرار . من گفتم بهاره . بابا . بستنی عموحسن . گفت نه . الا و بلا بستنی گرونه ی شهر . رفت و بستنی گرونه ی شهر زد به تیپ و تاپش . تو اگه قول بدی به بابایی هر وقت بستنی می خوای از مال همین عموحسن بگیری ، دلتنگی خر کی باشه؟

حرفهای آقاجان که تمام شد ، فاطی نگاه تیزش را روانه صورتش کرد و گفت : گور بابایتان آقاجان . یک دلتنگی ساده بود خواستم ازتان بپرسم و سر صحبت را باز کنم و نپکم توی خانه از غمباد . ولی حالا که اینجور است گور بابایتان .

فاطی این را گفت و یک تف توی صورت آقاجان زد برای آنهمه حرفهای مفت و رفت برای خودش نقاشی بکشد و یک دل سیر تووی راه ، زیر لب به آقاجان فحش های آبدار نثار کرد.

مرتیکه نگاشت : دلتنگی مال بچه های من نیست . مال بچه های مردمه اثر سون آپ

486 --- شجاع مشهدی . مسافر فرست کلاس آفریقا

اندر مناقب حالخرابی

485 --- دلتنگی مال بچه های من نیست . مال بچه های مردمه .

مال ,فاطی ,بهاره ,دلتنگی ,های ,بستنی ,بچه های ,مال بچه ,نیست مال ,های مردمه ,بود و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها